Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Spojení, které vede k uspěchu.

Mezinárodní doprava

Zabezpečujeme přepravu do celé Evropy s pravidelnými i individuálními odjezdy jednotlivých vozů. Naše dopravní kapacity se orientují převážně na celou Evropu, avšak  máme dlouholeté zkušenosti i s dopravou do celého světa, kam také převážíme zboží.

Zajišťujeme komplexní přepravní servis od odesílatele až k příjemci zásilky včetně vyřízení celních náležitostí, místních rozvozů a dalších služeb. Samozřejmostí je i doprava nebezpečných (ADR) materiálů a doprava zboží chladírenskými vozy (frigo), které udržují teplotu od -20C do +20C, dle Vašich potřeb. Efektivním řešením každodenních kamionových přeprav Vám výrazně zkrátíme cestu ke všem evropským trhům. Kamionová doprava balíkových a kusových zásilek u nás funguje bez překládek, zboží doručujeme nejkratší a nejrychlejší dostupnou cestou. Stačí nám sdělit termín doručení a my se o ostatní postaráme.

Realizujete přepravy a nejste spokojeni s rychlostí, cenou, či servisem? Zkuste  u nás nezávazně dopravu poptat jednoduchým vyplněním formuláře zde a my Vás budeme obratem kontaktovat s naší nabídkou. Stačí nám vědět odkud a kam chcete zboží dopravit, kolik ho budete k přepravě mít, termín doručení, jakýkoliv kontakt na Vás, a o ostatní se už postaráme za Vás. Pokud si nejste něčím jisti, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám bezplatně poradíme  ve všech oblastech dopravy nebo celé logistiky.
Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Odpovíme do 30 minut.

Děkujeme, Vaše zpráva byla odeslána. Ozveme se Vám.

Odeslání se nezdařilo. Ozvěte se nám telefonem prosím.