Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Spojení, které vede k uspěchu.

O společnosti V. CARGO CZ s.r.o.

Společnost od svého počátku pracuje v oblasti logistických služeb. K našim prioritám patří vytváření sítě v dopravních služeb v Evropě. Díky spolupráci s významnými českými a evropskými společnostmi můžeme nabídnout silnou dopravní síť v celé Evropě. 

Veškeré naše úsilí směřujeme k prosazení logistických dopravních principů tj. plánování, koordinování a monitorování všech nezbytných kroků k docílení co možná nejbezpečněji dopravovaného zboží do místa určení nejrychlejší a nejvýhodnější dopravní cestou. 

V současné době společnost V. CARGO CZ s.r.o. disponuje na trhu více než 300 vozovými jednotkami různých typů a kategorii, při dosažení vysoké produktivity práce. 
Svým partnerům poskytujeme poradenské služby a to nejen v oblasti logistiky dopravních služeb, ale i v otázkách eliminace rizik vyplývajících z kupních smluv se zahraničním partnerem. 
V rámci komplexního servisu našim zákazníkům zajišťujeme všechny činnosti s oborem mezinárodního zasilatelství a logistiky spojené, jako například celní řízení při vývozu a dovozu, překládku zboží včetně skladování, pojištění zásilky a další operace dle požadavků zákazníka. 

Soustavně investujeme do rozvoje informačních technologii  a  inovací s důrazem na využití nejmodernějších dostupných technologií, zejména pak na systémy elektronického přenosu dat, které jsou nezbytné pro zajištění plynulé informovanosti zákazníka o pohybu zboží v klíčových tranzitních bodech dopravní cesty. 

Jsme členem Svazu spedice a logistiky ČR, který je členem Mezinárodní federace speditérských svazů FIATA (se sídlem v Curychu) a také členem Národního výboru Mezinárodní obchodní komory v České  republice.
Ekologická odpovědnost – V. CARGO CZ s.r.o. aktivně pracuje na výrazném snížení uhlíkové stopy.

Poskytovatel logistických a přepravních služeb společnost   V.CARGO CZ s.r.o. se významně podílí na snížení uhlíkové stopy. Uhlíková stopa: všichni máme možnost i odpovědnost za naší planetu. My chceme naše možnosti i odpovědnost aktivně využít ke snížení celkového objemu skleníkových plynů a to tím, že k přepravě vašeho zboží využíváme pouze nákladní vozidla, která splňují nejpřísnější emisní limity norem euro 4 až 6. Dále se naše společnost aktivně podílí na snižování celkového objemu skleníkových plynů výsadbou zeleně a stromů, tak aby se celkový objem skleníkových plynů vytvořených naší společností při přepravě právě vašeho zboží snížil.  

Rozhodnete-li se k přepravě zboží s firmou V. CARGO CZ s.r.o.    získáte nejen profesionální přístup všech našich zaměstnanců, ale zároveň jistotu našeho odpovědného přístupu k životnímu prostředí.
Kontakty

Sídlo společnosti: Na Výsluní 201/13, 100 00 Praha 10 
Provozovna Mělník: nám. Karla IV.  144, 276 01 Mělník, Czech Republic 
Provozovna Brno: Panská 2/4, 602 00 Brno, Czech Republic 

IČ: 27407993, DIČ: CZ27407993

Telefon: 00420 315 648040-3, 00420 315 694412-4 
Fax: 00420 315 648044, 00420 315 623376 
E-mail: info@vcargo.cz 

TIMOCOM: 187452
RAALTRANS: 2KF
Datové schránky: 47g9imi

Registrační místo: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 110418